ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ БЛОЗІ "ФАЙНІ ПАВИ". ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ ЦІКАВА й КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ.

Translate

четвер, 24 грудня 2020 р.

"Вождь усіх козаків запорізьких"

                             

Сучасник Хмельницького, англійський політик і військовий Олівер Кромвель, у своєму листі звертався до нього: «Богдан Хмельницький, Божою милістю генералісимус греко-східної церкви, вождь усіх козаків запорозьких, пострах і викорінювач польського дворянства, скоритель фортець, винищувач римського священства, гонитель язичників і антихриста...» У цьому незаангажованому визначенні гетьмана розкривається велич подвигу славного сина України, легендарного воїна і патріота.

Народився Богдан (Зиновій) Хмельницький 27 грудня 1595 року.

З нагоди ювілею сміливого гетьмана Краснокутською центральною районною бібліотекою організовано виставку-портрет «Володар гетьманської булави» (до 425-річчя від дня народження Б.Хмельницького).

Богда́н  Хмельни́цький — український військовий, політичний та державний діяч, гетьман Війська Запорозького. Він був не першим, хто розпочав боротьбу за свободу України. Але саме йому вдалося створити боєздатну армію, сформувати систему гетьманської влади і розпочати розбудовувати державу. Завдяки діяльності Б.Хмельницького майже все українство, незважаючи на станові інтереси, виступило як ніколи єдиною силою в боротьбі за національне визволення.

На запропонованій читачам виставці представлена література про його життєвий та суспільно-політичний шлях, роль в організації української Національно – визвольної війни середини XVII століття та створенні Української козацької держави.




понеділок, 21 грудня 2020 р.

Свята наближаються...

           Новий рік – одне з найпопулярніших календарних свят. Цей день протягом століть щорічно відзначають, знають, люблять і чекають люди, різні у своїх  етно - національних традиціях і релігійних переконаннях.

В Краснокутській центральній районній бібліотеці напередодні свята Миколая організовано відкритий перегляд літератури  «Дивосвіт новорічних свят» (до Нового року).

Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят: заздалегідь готуємо подарунки, розмірковуємо, як і з ким будемо святкувати. А свят зимою й справді чимало. І кожне має свої звичаї та обряди. Деякі з'явилися ще в прадавні часи, інші – трохи пізніше, під впливом християнства.

Тож представлені на відкритому перегляді видання містять цікаву і в деяких випадках маловідому інформацію про традиції Новорічних та Різдвяних свят в Україні.



четвер, 17 грудня 2020 р.

Світоч українського культури

 

Михайло Старицький – український письменник, режисер, актор, громадсько-культурний діяч. 14 грудня виповнюється 180 років від дня його народження.

З 14 по 21  грудня 2020 року Мурафська сільська бібліотека запрошує користувачів бібліотеки ознайомитися з організованою книжковою виставкою  «Видатна постать українського театру»,присвячена 180-річчю від дня народження М. Старицького, українського письменника.

  У доробку письменника – поетичні твори, роман-хроніка «Богдан Хмельницький», історичні романи «Руїна», «Останні орли», «Розбійник Кармелюк», повісті, оповідання, понад 200 перекладів із російських та європейських літератур. Вершиною його творчості є твори для театру, що становлять золотий фонд національної драматургії.

вівторок, 15 грудня 2020 р.

“Тиха вечірка в бібліотеці”: хакатон ідей, 15.12.2020 р.

 

15 грудня, вівторок, о 14:00

Тривалість: до 16:50 з перервою

Формат зустрічі– онлайн-хакатон, мета якого пояснити надмету вечірки, проаналізувати плюси та мінуси минулорічних тихих вечірок і, врешті, згенерувати ідеї для наступної четвертої всеукраїнської Good Silent Party.

Що чекає слухачів-співучасників:

- виступи спікерів, які організовують вечірки по Україні та знають усе про технічне та метафізичне наповнення формату;

- кейси від провідних ідейників вечірки про специфіку формування команди локальних організаторів таких подій та проблему комунікації всередині;

- важлива відповідь “Чому українська культура і тиха вечірка – це неподільна єдність?” від одного з найвпливовіших українських письменників;

- обговорення ролі інклюзії і стереотипних уявлень про неї у полі “Інклюзія ≠люди з інвалідністю”.

- формування спільного плану проведення наступної вечірки з осмисленими викликами та ніжними рефлексіями.

Серед спікерів події: автор ідеї тихих вечірок у бібліотеці та івент-менеджер у Луганській обласній бібліотеці Сергій Летучий; письменники і музиканти Сергій Жадан та Сергій “Колос” Мартинюк; співзасновник, виконавчий продюсер радіо Skovoroda Артем Галицький; тренерка з впровадження інклюзивності/проєктна менеджерка в Українському культурному фонді Ніна Салій; засновник і директор соціально-культурного проєкту “Без меж” Олександр Дюбін; голова Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації Вікторія Польова; представниця Програми ООН із відновлення та розбудови миру Ганна Борова;громадський активіст, організатор тихої вечірки у Харкові Іван Сенін.

“Тиха вечірка в бібліотеці”: хакатон ідей, 15.12.2020 р.

Режим доступу // https://ula.org.ua/konferentsii-seminary-treninhy/seminary/icalrepeat.detail/2020/12/15/3426/-/tykha-vechirka-v-bibliotetsi-khakaton-idei-15-12-2020-r

пʼятниця, 11 грудня 2020 р.

Героїзм ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС врятував світ

                          

З нагоди річниці вшанування учасників Чорнобильської АЕС, в        Основ’янському сільському філіалі з 8 по 13 грудня експонована виставка – набат «Твій біль, Україно – Чорнобиль».

Із року в рік відзначають дати пов’язані з Чорнобильською катастрофою, ми згадуємо біль тих людей, яким назавжди довелося залишити свої домівки, а також жахливі наслідки цієї аварії для всієї нашої планети, а особливо для України, яка стала епіцентром ядерного вибуху.

На виставці представлена література художнього та історичного характеру, а також періодичні видання.





середа, 9 грудня 2020 р.

"Ти знаєш, що ти -людина... " Чи знаєш свої права?..


  Сьогодні Україна, як і весь світ, зіштовхнулася із особливою жорстокістю та неповагою до прав людини. Тому, як ніколи суспільство має згуртуватися для досягнення спільної мети – захисту прав людини та створення сприятливих та безпечних умов життя у всьому світі.

Щороку 10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято засноване 4 грудня 1950 р. на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, у якому чітко сформульовані положення про права людини.

У Загальній декларації прав людини задекларовано наступні принципи: рівність людей: усі люди народжуються вільними та рівними в правах, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії тощо; право кожного на життя, свободу та особисту недоторканість; заборона рабства і торгівлі людьми; заборона катувань або жорстокого поводження; право кожного на правосуб’єктність; рівність усіх перед законом; право на звернення до суду; заборона самовільних арештів; презумпція невинності та заборона зворотної сили карного закону; право на свободу пересувань та вибір місця мешкання; право на громадянство; право на шлюб; право володіти майном; право на свободу переконань; право на мирні збори; право на участь в управлінні громадськими та державними справами; право на працю тощо.

Бібліотека як осередок культури, просвітництва й звичайно ж інформаційно-виховний центр не стоїть осторонь.

Пропонуємо зазирнути до бібліотек Краснокутщини:  

вівторок, 8 грудня 2020 р.

Розумна бібліотека: майбутнє вже поряд

 Шановні друзі, колеги! Вважаю за потрібне познайомити всіх вас з цікавим досвідом наших колег з Челябинської області.  Як казав відомий бібліотекознавець Е.Р. Сукіасян: "Стати класним бібліотекарем і професіоналом, не читаючи фахової літератури та періодики, НЕ МОЖНА!"

Тож пропоную звернути увагу на статтю Наталії Єгорової, директора Челябинської обласної дитячої бібліотеки ім. Маяковського, що опублікована в журналі "Библиотечное дело" № 20, за 2020 рік.

середа, 2 грудня 2020 р.

Він не знає кордонів, Він не знає національностей, Він не знає імен.


             На початку зими, а саме 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу уперше відзначався як Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Синдром набутого імунного дефіциту,скорочено – СНІД, важке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини(ВІЛ), який уражає імунну систему людини, знижуючи при цьому протидію організму захворюванням. Простий нежить може призвести до смерті людини.

Цього дня людство згадує про те,яку загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка,жодна акція не проходить без неї. Сама стрічка, як символ розуміння та солідарності в цій нерівній боротьбі була взята на озброєння весною 1991-го року.

         Своєчасне попередження,звернення до лікаря, безпечна та свідома поведінка - найкращий шлях уберегтися від небажаних наслідків. Саме це має розуміти кожен громадянин України.

Україна посідає одне з перших місць за кількістю ВІЛ – інфікованих. Якщо вдуматися, то це страшно. Завдання бібліотеки - пропагувати здоровий спосіб життя без наркотиків, алкоголю і аморального життя, бо це перші чинники СНІДУ.

Пропонуємо переглянути тематичні викладки з відкритих переглядів та виставок,  організованих в бібліотеках Краснокутського району до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

вівторок, 1 грудня 2020 р.

Увага! Корисно і цікаво...

Шановні колеги!

Радимо звернути свій професійний погляд на відео запис Семінару-презентацію, що проводили наші колеги, фахівці Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.В. Маяковського 30 листопада.

Ви можете переглянути запис семінару-презентації в режимі онлайн на платформі ZOOM на тему: «Сучасна бібліотека – середовище для розвитку нового покоління» 

https://www.facebook.com/watch/live/?v=208336764091268&ref=watch_permalink

Корисно почути досвід колег, настанови-поради від  головної Державної бібліотеки України для юнацтва.

Планування на 2021 рік

http://profy.4uth.gov.ua/methodical-work-of-the-state-library-of-ukraine-for-youth/year-plan/planna2021rik?fbclid=IwAR2SFLJjg4JVmXIp3xu2mP2pUtU_6VRdtiIwPhMZ20kk5nGHbtIue1dYSO4

Успішні проекти трансформації українських бібліотек   Люсьєна Шум 

https://mayakovka.od.ua/wp-content/uploads/2020/11/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%91%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0-30.11.2020-min.pdf





пʼятниця, 27 листопада 2020 р.

Інформація! Інформація? Інформація...


 
Шановні колеги, друзі, читачі нашого блогу!

Чи ставало у вас у в житті існувати без інформації? Як ви себе відчуваєте без певної потрібної для вас інформації? Що на вашу думку інформація?

Ви мабуть ставите собі запитання: до чого ці всі запитання?  Цікаво?!. Елементарно, як казав знаменитий герой Шерлок Холмс, сьогодні Всесвітній день інформації.

2020 року саме 27 листопада День інформації. А бібліотека має у своїх фондах безліч Інформації. Інформацію ми можемо черпати з різних джерел які тільки існують: книги, журнали, газети, електронні носії й звичайно мережа Інтернет та соціальні мережі. Так ще можна отримати інформацію, коли спілкуємося з іншими людьми, слухаємо радіо, дивимося телевізор.

Людина не може існувати без різних повідомлень та знань.

І все ж, давайте поміркуємо, що таке інформація:
- Інформація – це новини, факти, знання, отримані в результаті пошуку, вивчення, спілкування тощо;

- Інформація – це відомості про об’єкти і явища навколишнього світу, їх властивості, які підвищують рівень обізнаності людини;

- Інформація – це загальнонаукове поняття, яке включає обмін відомостями між людьми, між людиною і автоматичним пристроєм, між автоматичними пристроями, обмін сигналами в тваринному і в рослинному світі.

-Знання - систематизовані поняття, уявлення, судження.

четвер, 26 листопада 2020 р.

Щорічна акція "16 днів проти насильства"


           В Мурафській сільській бібліотеці  з 25  листопада  по 10 грудня  2020 року діє тематичний куточок : "Протидія насильству що до жінок", присвячений щорічній акції  «16 днів проти насильства». 

Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми.

Дати початку та завершення акції вибрані не випадково: вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

В тематичному куточку представлена література правознавчого характеру.   


вівторок, 24 листопада 2020 р.

Чорна птаха пролетіла (до Дня пам'яті жертв Голодомору)


      Наприкінці листопада Україна вшановує скорботні події, що відбулися в 30-ті роки ХХ століття. Історія країни має різні сторінки переможні та трагічні. Голодомор. Смерть. Не забуваючи про ці сумнозвісні події бібліотеки Краснокутщини підготували та оформили тематичні книжково-ілюстративні виставки.

В’язівська сільська бібліотека – книжкова виставка «Чорні крила Голодомору» (до Дня  пам’яті жертв Голодомору)

До виставки увійшли праці провідних істориків, міжнародних діячів, громадських активістів, які доклали зусиль, аби оприлюднити архівні документи, спогади очевидців про найстрашнішу трагедію в історії українського народу.

четвер, 19 листопада 2020 р.

Зима, що нас змінила...

     З нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначаємо щороку 21 листопада , Краснокутською центральною районною бібліотекою 18 листопада 2020 року організовано  тематичну книжкову виставку «Зима, що нас змінила…»

Цього дня віддають шану патріотизму та мужності громадян, які були учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 – 2014 років і стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та прагнень до європейського майбутнього.

На виставці розміщені книги українських авторів, монографічні дослідження, літописи очевидців тих історичних подій та літературні твори, які висвітлюють  ті доленосні  для  України події.


вівторок, 10 листопада 2020 р.

День української писемності та мови

Бібліотекар Маяківської сільської філії підготувала та оформила відкритий перегляд літератури «Щоб цвіла на славу Божу наша українська мова» (до Дня української писемності та мови).

На відкритому перегляді була представлена література з історії України, з мовознавства та літературознавства, художня література, що розкриває красу, багатство, милозвучність нашої української мови.

 

У листопаді 1997 року був виданий указ Президента України «Про День української писемності та мови». В ньому сказано про те , що за ініціативою громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства встановлено в Україні День української писемності та мови, який відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця.

Мова – це історична пам’ять про життя народу, починаючи з доісторичних часів. Мова, як відомо, є не лише засобом спілкування. Це також спосіб сприймання світу, відтворення його в свідомості людини. Кожен народ сприймає світ не зовсім так, як інші народи, тому в усіх мовах є щось неповторне, оригінальне.

Українська мова – державна мова України. Вона також є рідною мовою українців не лише тих, які проживають в Україні, а й тих, які мешкають за її межами і входить до другого десятка найпоширеніших мов світу.

 

пʼятниця, 6 листопада 2020 р.

Відомий козацький писар ...


Бібліотекар Олексіївської сільської бібліотеки підготувала та оформила тематичну полицю «Вартовий часів козацьких» (до 165-річчя від дня народження Д.І.Яворницького, українського історика, археолога, етнографа, фольклориста, письменника).
ематична полиця вміщує джерела, в яких розповідається про життєвий і творчий шлях провідного дослідника історії українського козацтва, збирача і колекціонера архівних джерел, одного із перших в Україні організаторів музейної та архівної справи  Дмитра Івановича Яворницького . Майже все своє життя вчений провів у мандрівках – пошуках архівного, етнографічного, фольклорного, археологічного матеріалу. Любов до рідної землі, її історії, народу, спонукали його пішки обійти всю Україну. Наукова діяльність Яворницького і його здобутки у висвітленні історії запорозького козацтва високо цінувалися найавторитетнішими істориками.

понеділок, 19 жовтня 2020 р.

Підсумки обласного конкурсу " Краща бібліотека Харківщини - 2020"

 Шановні колеги! Пропонуємо вам ознайомитися з підсумками обласного конкурсу "Краща бібліотека Харківщини -2020", що відбулися он-лайн в ХОБЮ та приєднатися до вітань переможцям конкурсу.

 Онлайн-брифінг "Підсумки конкурсу "Краща бібліотека Харківщини 2020" (15.10.2020, платформа ZOOM)     

Онлайн-брифінг "Підсумки конкурсу "Краща бібліотека Харківщини 2020" (15.10.2020, платформа ZOOM)

пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

Обласний онлайн-семінар для бібліотекарів ЗП(ПТ)О

 08 жовтня 2020 року відбувся обласний онлайн-семінар для бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї». У семінарі взяли участь 25 бібліотекарів ЗП(ПТ)О м. Харкова та області.

      У ході онлайн-зустрічи досвідом роботи поділилися: 

     1.Виразно, наочно і ненудно: цікаві форми роботи з молоддю бібліотеки (Смєкалова Т.В., завідуюча проблемно-аналітичного відділу Харківської обласної бібліотеки для юнацтва). 

       2.Проєктна діяльність бібліотеки ЗП(ПТ)О (Кохно Є.І., завідуюча бібліотекою ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»). 

      3. Бібліотека – територія читання: через призму бібліотечної педагогіки (Бакуменко Т.А., бібліотекар ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»).

    4.Віртуальні виставки як інформаційний ресурс бібліотеки (Руденко Ю.М., методист НМЦ ПТО у Харківській області).

 Завершився обласний масовий захід підбиттям підсумків роботи і плануванням наступних бібліотечних заходів. 

https://www.facebook.com/groups/proftehosvitaKharkiv/permalink/673014929995743

четвер, 8 жовтня 2020 р.

Професійна подорож Україною

       Запрошуємо вас, шановні колеги, здійснити професійну подорож Україною. Відкривати нові міста та пізнавати нове сучасне, що є взірцем завжди цікаво й корисно. Тож пропонуємо розпочати нашу мандрівку з північних наших сусідів – Сумська область, м.Тростянець – КЗ ТМР «Тростянецька публічна бібліотека». Вони стали переможцями, здобули 2-е місце у Всеукраїнському конкурсі «Бібліотека року 2020» в номінації «Малі бібліотеки».

Наш шлях пролягатиме областями : Сумська область – Кіровоградська – Одеська.   Тож  рушаймо.            Професійна подорож Україною.


четвер, 1 жовтня 2020 р.

Загадковий світ Бібліотеки

Нещодавно, а саме 30 вересня, в українській спільноті святкували професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

А що ж таке Бібліотека? Для кожного українця Вона особлива загадкова: для бібліотекаря – професійне місце за покликом душі; для користувача бібліотеки – царина цікавого й пізнавального, місце, де можна зустріти друзів тощо.

Книга – це найкращий друг й помічник. Книга веде нас всіх по життю.  

Тож пропонуємо вам підбір літератури про бібліотекарів та бібліотеки.

Загадковий світ Бібліотеки

середа, 30 вересня 2020 р.

Краснокутщина креативно святкує й працює ...

Творча галерея (До Всеукраїнського дня бібліотек)

Професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек – бібліотекарі Краснокутської  центральної  районної бібліотеки  30 вересня 2020 року відзначили з креативним поглядом.  А саме було організовано творчу галерею з елементами інсталяції  «У тиші храму, де живуть слова» (до Всеукраїнського дня бібліотек).

В рамках галереї представлені творчі доробки працівників Краснокутської центральної районної бібліотеки, фотостенд «Бібліотека в будні і свята» та  з книг в формі літери «Б», що символізує бібліотеку,  як «святилище пізнання і добра, що в майбуття через минуле кличе».

пʼятниця, 25 вересня 2020 р.

Для професійного зросту й коронавірус не перешкода!

 24 вересня 2020 року, незважаючи на всі перепони, що створює пандемія,  бібліотекарі Харківщини все ж зустрілися на черговому обласному семінарі, що проводився Харківською обласною бібліотекою для юнацтва за темою «Наше кредо: ефективні форми і методи роботи з молоддю, як відображення нових можливостей юнацьких бібліотек».  Учасники семінару багато цікавого дізналися з медіа-лекції «Виразно, наочно і не нудно: цікаві  форми роботи з молоддю в бібліотеці» завідувачки проблемно-аналітичного відділу Т.Смєкалової.  Про інноваційний досвід роботи ХОБЮ «Сучасні події в сучасній бібліотеці: ідеї, що надихають» слухачам розповіла заступник директора з менеджменту та проблемно-аналітичних питань М.Медведська. В рамках відкритого мікрофону з обміну досвідом роботи бібліотек «Бібліотека, молодь, креатив: рекомендовано фахівцями» виступили бібліотекар І кат. читальної зали ЦБ ім. А.П Чехова Індустріального району м.Харкова О.Саєнко з доповіддю "Залучення молоді до бібліотеки Індустріального району м.Харкова" та зав.сектору інформаційних технологій Валківської ЦРБ В.Тернова з доповіддю "Молодіжний хаб "Розвиток" як платформа для спілкування молоді, юнацтва та інших категорій населення м.Валки".

    Дуже радує, що  попри карантин, бібліотеки продовжують свою плідну працю як традиційно, так й віртуально.

пʼятниця, 4 вересня 2020 р.

До 75-річниці завершення Другої світової війни

 Осінь 2020 р. Цього року на початку осені, 2 вересня, світова спільнота святкувала 75-у річницю завершення Другої світової  війни та вшановували подвиг героїв.

Україна. Краснокутський край. Бібліотекарі Краснокутщини продовжують свою патріотично-виховну діяльність.

Флагман Краснокутського району, Краснокутська центральна районна бібліотека розробила та оформила виставку-пам’ять  «Україна у Другій світовій війні» (до 75-ої річниці завершення Другої світової війни).

Представлені на виставці видання знайомлять читачів з передумовами, розвитком та наслідками Другої світової війни, надають інформацію про її найважливіші події на території України, героїв та учасників-українців, а також інформують про перебіг військових подій того періоду не тільки загалом по Україні, а й на Харківщині і Краснокутщині.

Цю естафету було підтримали бібліотеки району:

середа, 12 серпня 2020 р.

"Що?Де?Коли?"

 Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Це час, коли можна цікаво, корисно, а головне весело провести своє дозвілля. Так 12 серпня 2020 року бібліотекарі Сахновщинської районної дитячої бібліотеки провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?», добавивши до цікавих запитань декілька конкурсів та ігор. Учасники гри  закріпляли свої знання з правознавства, історії, біології, природознавства, спорту та ін.


   Гравці інтелектуальної гри (учні з 4 по 8 клас, разом 7 чол.) довели, що вони кмітливі, уважні, спостережливі, багато знають і вміють. Вони поглибили свої уявлення про етику людських стосунків: щирість, вдячність, доброзичливість.

     Ігрова програма пройшла неймовірно весело. Діти щиро дякували за участь  у заході та отримані маленькі подарунки.

вівторок, 4 серпня 2020 р.

Подвійне свято для усіх

Нещодавно, а саме 31 липня  цього 2020 року всі друзі Гаррі Поттера святкували ювілей  – хлопчика, що вижив та його літературної мами,  Джоан Роулінг.
Сподіваюся, що в кожній бібліотеці можна знайти славетну історію про Гаррі  Поттера. Можливо, ви не читали захоплюючу книгу про школу магів тож мерщій до найближчої бібліотеки.
Але я хочу повідомити про деякі креативні ідеї святкування Дня
Народження літературного героя, цим вшановуючи талант автора книг про хлопчика зі шрамом блискавкою. 
Для прикладу:
 започаткувала цікавенький флешмоб
#нові_пригоди_Поттера
Отже, переходьте за посиланням #Нові_пригоди_Поттера та радійте безкінечності фантазії колег





А також в  Харківській обласній бібліотеці для юнацтва  з'явилися  Гарріпоттеровські тримачі для книжок.
Ці справжні витвори мистецтва зробила своїми руками завідувачка проблемно-аналітичним відділом - велика поціновувачка Роулінгівських світів.


Цікаво святкували ювілей в Юнацькій бібліотеці м.Лозова.(фоторепортаж)