ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ БЛОЗІ "ФАЙНІ ПАВИ". ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ ЦІКАВА й КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ.

Translate

пʼятницю, 27 листопада 2020 р.

Інформація! Інформація? Інформація...


 
Шановні колеги, друзі, читачі нашого блогу!

Чи ставало у вас у в житті існувати без інформації? Як ви себе відчуваєте без певної потрібної для вас інформації? Що на вашу думку інформація?

Ви мабуть ставите собі запитання: до чого ці всі запитання?  Цікаво?!. Елементарно, як казав знаменитий герой Шерлок Холмс, сьогодні Всесвітній день інформації.

2020 року саме 27 листопада День інформації. А бібліотека має у своїх фондах безліч Інформації. Інформацію ми можемо черпати з різних джерел які тільки існують: книги, журнали, газети, електронні носії й звичайно мережа Інтернет та соціальні мережі. Так ще можна отримати інформацію, коли спілкуємося з іншими людьми, слухаємо радіо, дивимося телевізор.

Людина не може існувати без різних повідомлень та знань.

І все ж, давайте поміркуємо, що таке інформація:
- Інформація – це новини, факти, знання, отримані в результаті пошуку, вивчення, спілкування тощо;

- Інформація – це відомості про об’єкти і явища навколишнього світу, їх властивості, які підвищують рівень обізнаності людини;

- Інформація – це загальнонаукове поняття, яке включає обмін відомостями між людьми, між людиною і автоматичним пристроєм, між автоматичними пристроями, обмін сигналами в тваринному і в рослинному світі.

-Знання - систематизовані поняття, уявлення, судження.

Значення і вплив, який чинить інформація на людину досконально досі так до кінця і не вивчено. Цьому присвячуються численні дослідження, проводиться глибока наукова робота. Ті моменти, які вдається найбільш точно визначити, вказують на те, що інформація в тому чи іншому вигляді є одним з найголовніших компонентів взаємодії в природі людини і оточуючого нас світу.

В широкому сенсі цього слова - Інформація для людини, це всілякі сигнали і відомості які передаються між людьми усно, жестикуляро або письмово, а також цілий ряд інших способів, спрямованих на передачу і сприйняття деяких даних усіма нашими органами чуття, які потенційно могли б бути відповідно оброблені і виведені на рівень нашої свідомості. У всі часи інформація займала в житті людини одну з найважливіших позицій. Інформаційна сфера існування людей піддавалася і піддається всіляким рухам, коливанням, лавиноподібним наростанням, так званим «інформаційними вибухами» і навпаки обмеженням, скорочень, відомим як «інформаційний голод», а так само ряду інших трансформацій і змін.

З метою сприяння формуванню, розробці та координації єдиного світового інформаційного простору, в якому вже зараз перебуває вся світова спільнота, була створена громадська організація - Міжнародна академія інформатизації, яка з 1994-го року отримала статус асоційованого члена при департаменті громадської інформації Організації Об’єднаних націй, а починаючи з 1995-го року, стала Генеральним Консультативним органом Соціального і Економічного Рад ООН. В рамках цієї міжнародної академії проводиться значна науково-практична робота, організовуються Міжнародні форуми, відкриті для всіх країн і народів, дискусії та ділові зустрічі, круглі столи та міжнародні конференції. Щорічно, в останню п’ятницю листопада проводяться так звані юзвішінскіе читання, в рамках яких відзначається Всесвітній День Інформації.

Визначення інформації  великих людей:

ü «Хто володіє інформацією, той володіє світом» (Уїнстон Черчілль)

ü «Таємна (важлива) інформація – це майже завжди джерело великих статків і результат публічного скандалу»  ( Оскар Уайльд)

ü «Найбільшого успіху досягає той, хто має в своєму розпорядженні кращу інформацію»   (Б.Дізраелі) 

 

Тож вітаємо з Всесвітнім днем інформації та бажаємо цікавих повідомлень, корисних знань й отримання своєчасної достовірної інформації.

Немає коментарів:

Дописати коментар