ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ШАНОВНІ КОЛЕГИ! КАЛЕЙДОСКОП ЗНАМЕННИХ ДАТ НА 2019 РІК. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ШАНОВНІ КОЛЕГИ! КАЛЕЙДОСКОП ЗНАМЕННИХ ДАТ НА 2019 РІК. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ШАНОВНІ КОЛЕГИ! КАЛЕЙДОСКОП ЗНАМЕННИХ ДАТ НА 2019 РІК.

Translate

середа, 27 червня 2018 р.

День фахівця «Сучасна бібліотека: реалії, тренди, інновації»


   26 червня 2018р. фахівці ХОБЮ мали змогу поспілкуватися з бібліотекарями
Зачепилівської ЦБС та Зачепилівської ОТГ, які стали учасниками виїзного Дня фахівця «Сучасна бібліотека: реалії, тренди, інновації».
   Програма заходу була дуже насиченою і актуальною.Так, у І частині семінару директор ХОБЮ М.В.Жарова в повідомленні «Культура і децентралізація: стан справ на Харківщині» ознайомила колежанок зі створенням ОТГ в області, з труднощами, які виникають при децентралізації. Заступник директора з менеджменту та проблемно-аналітичних питань М.Медведська в повідомленні «Роль культури в розвитку громад: ключові тенденції на вітчизняних і закордонних прикладах» розповіла про досвід Польщі, Латвії та Тернопільщини у створенні ОТГ, про роль бібліотек в цьому процесі.
   Актуальні питання розвитку бібліотечних фондів розглянула зав.відділу комплектування, каталогізації та організації бібліотечних фондів Е.Марченкова. Бібліотекарі мали змогу одержати кваліфіковану консультацію з методики та впровадження УДК в роботу бібліотеки.
   У ІІ частині заходу зав.проблемно-аналітичного відділу Т.Смєкалова у лекції «Квест як спосіб залучення молоді до бібліотеки» розповіла колежанкам про методику створення бібліотечного квесту, про його інноваційність як масового заходу, що сприяє залученню молоді до читання, проведення дозвілля саме в бібліотеці.
   Гарним сюрпризом для нас було відвідування Краєзнавчого музею, що працює при ЦБ. В музеї зібрано багато експонатів стародавніх часів, часів Другої світової війни, подіям в Афганістані, Чорнобилі та АТО.
   Наприкінці заходу бібліотекарі мали змогу обмінятися досвідом та своїми враженнями про День фахівця.
Немає коментарів:

Дописати коментар