ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ВІТАЄМО З НОВИМ 2019 РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ВІТАЄМО З НОВИМ 2019 РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ВІТАЄМО З НОВИМ 2019 РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Translate

вівторок, 5 червня 2018 р.

Пригодницьке літо в бібліотеці


 Наприкінці травня природа забуяла ще дужче: як не дивно вкрилася цвітом липа, море квітів, пташки цвірінькають голосніше й до цього яскравого життєстверджуючого  різноманіття додалися ще й веселі голоси школяриків.    Воно й не дивно – розпочалися літні КАНІКУЛИ.
  Щоб літо запам'яталося надовго потрібно завітати до бібліотеки. Ви не пошкодуєте, бо на вас там чекають дивовижні й захоплюючі зустрічі з відважними піратами та й неймовірним привидом капітана «Летючого Голландця».
29-30 травня  й 1 червня 2018 року до Харківської обласної бібліотеки для юнацтва «пришвартувалися» незвичайні відвідувачі, а саме Королева острова Тортуги-Чорна Бонні, Капітан Чорна Борода та Привід капітана корабля «Летючий Голландець». Ця команда бувалих «морських вовків» запропонувала дітлахам позмагатися з ними й зіграти в піратський квест «У пошуках скарбів капітана Моргана». Головним героєм цієї зустрічі був сам капітан Джек Спарроу, гроза Карибського моря, який особисто спілкувався з малечею.
     Наші юні друзі, майбутні «шукачі скарбів», проходили випробування на спостережливість та уважність. Їм потрібно було розшукувати частини піратської карти, щоб знайти скарби відомого капітана, але не так просто...
Зашифровані завдання додали драйву грі й таємничості.
Азарт та нестримне бажання подолати неймовірного загадкового Привида капітана корабля «Летючий Голландець» й отримати чорну мітку із закляттям захопило всіх присутніх.
    Потім не менш цікаво було спостерігати за тим, як всією командою розшифровували записи в Бортовому журналі Чорної Бороди, написані азбукою Морзе.
     Наостанок учні шкіл мали прочитати дивовижний ребус, що надавав підказку у пошуках піратського сундука зі скарбами.
    Сундук пірата містив різні речі: піратські медальйони, іграшки, зошити з піратами, солодощі.
Діти отримали задоволення й запал на все літо.

Квест розробили та провели завідувачка Проблемно-аналітичного відділу Т.В.Смєкалова (Чорна Бонні), методист І категорії С.Андрус (Чорна Борода) та бібліотекар І категорії С.Фрадкіна (Привид капітана).
      

Немає коментарів:

Дописати коментар