ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ВІТАЄМО ВАС НА НАШОМУ БЛОЗІ "ФАЙНІ ПАВИ". ДЛЯ ВАС ЗАВЖДИ ЦІКАВА й КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ.

Translate

вівторок, 30 червня 2020 р.

Знайди та створи власну модель бібліотеки


Проєкт «Чотири простори бібліотеки: інноваційна модель діяльності», розроблений ВГО Українська бібліотечна асоціація, здобув перемогу в грантовій програмі Українського культурного фонду в рамках напряму Посилення мереж у сфері культури.
 
Мета проєкту – допомогти бібліотекарям та представникам органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних команд, які відповідають за надання культурних послуг населенню, створити принципово нові публічні бібліотечні простори та наповнити їх інноваційними бібліотечними і культурними послугами.
 
У рамках проєкту буде розроблена інноваційна модель бібліотеки як поєднання чотирьох просторів: простір навчання, простір натхнення, місце зустрічі та простір подій.
Проєкт реалізується у партнерстві з Фундацією Дарини Жолдак.

середа, 24 червня 2020 р.

Кабмін представив карту Харківської області з ОТГ і Адмінцентрів



У Харківській області затвердили 56 об'єднаних територіальних громад. Відповідне розпорядження Кабінету міністрів України № 725-р від 12 червня "Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Харківської області" опубліковано на урядовому порталі.



пʼятниця, 12 червня 2020 р.

Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури,

Український культурний фонд та Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа»  стали ініціаторами Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури., а саме : 2 липня 2018 р відбувся Перший міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, який був організований Українським культурним фондом та Національним Бюро програми ЄС “Креативна Європа" в Україні.

2 липня 2020 року Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд організовує свій традиційний літній захід – Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Інформаційні партнери –– Громадський Простір та Ресурсний центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян. Цього року формат заходу адаптується під сучасні реалії та перейде в онлайн. Віртуальний ярмарок Culture:Reload - це простір для роздумів, рефлексій та уяви.
Як ми можемо розвивати стійкі креативні проєкти? Як ми можемо достукатись до нових аудиторій? Як можемо обмінюватись досвідом на міжнародному рівні? Як можемо підготуватись до невизначеного майбутнього? Ці питання лежать в основі віртуального ярмарку, головна мета якого познайомити вас із грантовими можливостями, а також стимулювати бути сміливими, гнучкими та відкритими у ваших ідеях. Незалежно від того, чи стосується це використання нових бізнес-моделей та можливостей фінансування, створення нових партнерств або запозичення методів роботи з інших секторів. Дуже часто найкращий спосіб розвиватися — це вивчення несподіваного.

середа, 10 червня 2020 р.

Навчаємося разом :вервечка навчальних подій УБА

Увага!!!Шановні колеги!
Червень багатий на цікаві навчальні події. Бібліотечні фахівці вищих та середніх навчальних закладів (члени ВГО Українська бібліотечна асоціація) мають можливість бути учасником онлайн семінарів .
Другу половину червня 2020 року розпочинає :
Науково-практична інтернет-конференція «Сучасні завдання та пріоритети діяльності бібліотек вищих навчальних закладів: шлях інновацій», 15-19 червня 2020 р., м.Ужгород
Від Понеділок, 15. Червень 2020 -  09:00
До П’ятниця, 19. Червень 2020 - 17:00
Наукова бібліотека Ужгородського національного університету - офіційний партнер УБА - запрошує взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Сучасні завдання та пріоритети діяльності бібліотек вищих навчальних закладів: шлях інновацій», яка відбудеться 15-19 червня 2020 р., м. Ужгород на базі Наукової бібліотеки Ужгородського національного університету.
Організатор: Наукова бібліотека Ужгородського національного університету. Цільова аудиторія: керівники та провідні фахівці бібліотек, інформаційних, освітніх та соціокультурних установ, викладачі, студенти, аспіранти, молоді вчені та всі інші, зацікавлені тематикою конференції.
Питання конференції:
1. Інноваційний розвиток вузівських бібліотек України: пошук нових форматів.
2. Бібліотечно-інформаційний ресурс як шлях до перетворення бібліотеки в потужний інформаційний центр.
3. Наукові комунікації бібліотеки як запорука інноваційного досвіду в галузі інформаційної, бібліотечної та архівної справи.
4. Розвиток електронних бібліотечно-інформаційних технологій як складова іміджу сучасної бібліотеки.
5. Аналітика публікаційної активності науковця та її значення в   інституційній політиці вузу.
6. Кібербезпека інформаційних комунікацій – нагальне завдання для бібліотек.
7. Інноваційно-методична робота бібліотек як підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників.